
Nie bądźmy tacy wybredni. Lepiej mieć używane diamenty niż nie mieć ich wcale.
W ramach harmonijnych wizyt u stomatologa wolno zdobyć rentgenowskie fotografie naszych zębów, dzięki czemu dentysta ma prawo ujrzeć każdy z ubytków oraz jak się mają dziąsła i szczęki. Jeżeli jakaś dziura pozostanie dostrzeżona, wolno ją od razu wypełnić oraz zaoszczędzić czas i pieniądze co miało aby miejsce, bo zostawiając to na następnie możemy posiadać więcej problemów z zębami w przyszłości, takich jak nieodzowność wstawienia koronki, implantu, zoperować newralgiczny kanał, lub ewentualnie inne procedury, by pomóc przywrócić zdrowie zębów. Uprzejmie zapraszamy na stomatolog bielsko i do skorzystania z naszych usług.
Dane firmy:
| Nazwa: | Centrum Stomatologiczne Joko-Dent |
| Miasto: | 43-316 Bielsko-Biała |
| Adres: | Al. Armii Krajowej 180 |
| NIP: | - |
| REGON: | - |
Usługi i produkty:
Szczegóły
| Branża: | Dentysta |
| Typ: | Działalność usługowa |
O kontakcie
| Strona WWW: | https://joko-dent.pl |
| e-mail: | gbb6 a |
| Telefon: | +48 33 816 22 65 |
Portale społecznościowe

Nie bądźmy tacy wybredni. Lepiej mieć używane diamenty niż nie mieć ich wcale.
z dnia 2026-06-05
1 TRY = 0.0789 PLNZachęcam do odwiedzin mojego sklepu z wyrobami własnej produkcji. Na dziś głównie koncentruję się...
Zobacz
Prześlij opinię